Apie mus

Mes, MB "Stiklų keitimas automobiliams" esame profesionali, didelę darbo patirtį turinti įmonė, užsiimanti automobilių stiklų remontu bei pardavimu.

Savo dirbtuvėse galime aptarnauti visus populiariausius automobilius, sandėlyje nuolatos yra laikomi stiklai skirti daugumai populiariausiųjų automobilių. Mūsų naudojamos technologijos ir darbinės medžiagos bei stiklai yra aukščiausios kokybės dėl to mūsų kvalifikuoti meistrai darbus atliks ne tik kokybiškai, bet ir greitai. Mūsų servise neužtruksite nė minutės ilgiau nei to reikalauja stiklo keitimo procesas. 

MB „Stiklų keitimas automobiliams” teikia visas paslaugas, tiesiogiai susijusias su automobilių stiklais – tai stiklų keitimas, valytuvų ir kitų stiklų valymo priemonių remontas bei keitimas, tonavimas plėvelėmis, veidrodėlių klijavimas prie stiklo ir t. t.

Susisiekite su mumis ir mes pakeisime Jūsų automobilio stiklą. Naudodami specialias sertifikuotas medžiagas darbus atliksime kokybiškai ir sparčiai, o po remonto kelionę tęsti galėsite praėjus vos valandai (būtinas laikas stiklo klijams įgyti darbinį tvirtumą).

Sukurta su „Mozello“ - lengviausia svetainių kūrimo priemone.

 .